A Tourinform Veszprém álláspályázata

A Veszprémi Turisztikai Nonprofit Kft. informátor munkakör határozatlan idejű betöltésére álláspályázatot hirdet az alábbi feltételekkel. Bővebben Rövidebben

Munkahely megnevezése:    Veszprémi Turisztikai Nonprofit Kft. (Tourinform Veszprém)
                                                 8200 Veszprém, Óváros tér 2.
                                                 Illetve alkalmanként mobil információ-nyújtási pontok
                                                 (információs pavilon, kiállítás, vásár, kitelepülési pont)

Betöltendő munkakör:         informátor, turisztikai ügyintéző állás

Ellátandó fő feladatok:

Bármely, az idegenforgalommal összefüggő utazásszervezésnek, illetve közvetítésnek nem minősülő (rész) tevékenység. Ilyenek különösen: szálláshely közvetítése, értékesítése, fizető-vendéglátás üzletszerű szervezése és értékesítése, menetjegy-értékesítés, idegenvezetői és tolmácsszolgálat, jegyértékesítés, ajándék- és értékcikk-árusítás, gépkocsi kölcsönzés közvetítői szolgáltatás, információszolgálat, a turisták belföldi utazási tájékoztatókkal, tanácsokkal, útitervekkel való ellátása, szálláshelyfoglalás.

További feladatok:

  • Az ügyvezető által kiadott irodai és információnyújtással kapcsolatos szervezési-adminisztratív feladatok ellátása, ellenőrzése;
  • Üzleti levelezés, információnyújtás szóban és írásban (magyar és idegen nyelven is);
  • Értékesítő- és közvetítő tevékenység (ajándéktárgy, jegy, idegenvezetés);
  • Készlet-gazdálkodás, saját és bizományosi készletek nyilvántartása, leltározása, beszerzések; házipénztár kezelése, pénzkészletek kezelése, pénztár ellenőrzés;
  • Bejövő és kimenő számlák előkészítése;
  • Kiállítások, turisztikai vásárok, tanulmányutak előkészítése és részvétel;
  • Esetenkénti idegenvezetés, városbemutatás;
  • Turisztikai adatbázis (NETA), számítógépes nyilvántartások frissítése;
  • Kiadvány- és a saját turisztikai portál (www.veszpreminfo.hu) szerkesztése és adatainak frissítése, prezentációk, elektronikus hírlevél készítése;
  • Pályázatírásban való közreműködés;

Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • minimum középfokú iskolai végzettség turisztikai szakiránnyal
  • Veszprém, mint desztináció idegenforgalmi, kulturális ismerete
  • angol és német nyelv felsőfokú ismerete
  • számítástechnikai ismeretek: felhasználói szintű Windows és Office alkalmazások, Social Media és web-es ismeretek
  • büntetlen előélet

A pályázati elbírálásnál előnyt jelent:

  • veszprémi lakóhely
  • felsőfokú angol vagy német szakmai nyelvvizsga, egyéb nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • pályakezdő státusz
  • kutatásban, tanulmányírásban, marketingterv készítésében való jártasság
  • turisztikai termékfejlesztésben és marketingmunkában való jártasság
  • rendezvényszervezési tapasztalat
  • kiváló kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készség

A pozíció betöltésének kezdő időpontja: 2015. december 1.

Határozatlan idejű munkaviszony keretében

Jelentkezés módja és a pályázat beadásának helye:

E-mailben: berczi.beata@veszpreminfo.hu
Az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni: „Informátor 2015 álláspályázat”

A pályázati anyagok a pályázati folyamat lezárása után megsemmisítésre kerülnek.

Pályázattal kapcsolatosan további információ beszerezhető:

Bérczi Beáta ügyvezető
berczi.beata@veszpreminfo.hu
+36 20 275 1330

Cím: Óváros tér 2.
E-mail: berczi.beata@veszpreminfo.hu
Telefonszám: +36 20 275 1330
Honlap: http://www.veszpreminfo.hu
Érdeklődési kör