Programok

Időpont: 2020.augusztus 26-29. 

 

Program:

Lasselsberger-Knauf színpad (Prohuman, Rákóczi Ferenc utca 2.)

18:00 Andrej

19:20 Lámpaláng

20:40 Kopaszkutya Rt.

22:00 ZSÉKA

23:20 Moonshine Jamboree


Man at Work színpad (Francsics lépcső, Vas Gereben utca 1.)

18:00 kristoaf

19:20 Max & Kata

20:40 Strings of the Streets

22:00 Hangover Porch Zombies

23:20 Sárközi Dina


Meló-Diák színpad (Óváros tér)

18:00 I| parallel lifeforms I| 

19:20 Ossó Balázs 

20:40 Wolfolks

22:00 Kóbor Zsóka és Polgár Patrik 

23:20 Nagy Bettyy & Kajli Lackó


MOL Nagyon Balaton színpad (Óváros tér)

18:00 LivingRoom

19:20 Bluebell

20:40 Dirty Canvas

22:00 Kellene Kis Kert

23:20 Zajnal

 

Lasselsberger-Knauf színpad

18:00 Zajnal

19:20 Max & Kata

20:40 Sárközi Dina

22:00 Wolfolks

23:20 Strings of the Streets


Man at Work színpad

18:00 Kopaszkutya Rt.

19:20 ZSÉKA

20:40 Ossó Balázs

22:00 Nagy Bettyy & Kajli Lackó

23:20 Kóbor Zsóka és Polgár Patrik


Meló-Diák színpad

18:00 Bluebell

19:20 Kellene Kis Kert

20:40 Andrej

22:00 Dirty Canvas

23:20 LivingRoom


MOL Nagyon Balaton színpad

18:00 Moonshine Jamboree

19:20 Hangover Porch Zombies

20:40 I| parallel lifeforms I|

22:00 Lámpaláng

23:20 kristoaf

 

Lasselsberger-Knauf színpad

18:00 Dirty Canvas

19:20 Nagy Bettyy & Kajli Lackó

20:40 Bluebell

22:00 LivingRoom

23:20 Kellene Kis Kert


Man at Work színpad

18:00 Wolfolks

19:20 I| parallel lifeforms I|

20:40 Zajnal

22:00 Moonshine Jamboree

23:20 Andrej


Meló-Diák színpad

18:00 Hangover Porch Zombies

19:20 Sárközi Dina

20:40 Lámpaláng

22:00 Strings of the Streets

23:20 kristoaf


MOL Nagyon Balaton színpad

18:00 Max & Kata

19:20 Kóbor Zsóka és Polgár Patrik

20:40 ZSÉKA

22:00 Ossó Balázs

23:20 Kopaszkutya Rt.

 

Lasselsberger-Knauf színpad

18:00 Kóbor Zsóka és Polgár Patrik

19:20 kristoaf

20:40 I| parallel lifeforms I|

22:00 Ossó Balázs

23:20 Hangover Porch Zombies


Man at Work színpad

18:00 Kellene Kis Kert

19:20 Dirty Canvas

20:40 LivingRoom

22:00 Bluebell

23:20 Lámpaláng


Meló-Diák színpad

18:00 Max & Kata

19:20 Kopaszkutya Rt.

20:40 Moonshine Jamboree

22:00 Zajnal

23:20 ZSÉKA


MOL Nagyon Balaton színpad

18:00 Sárközi Dina

19:20 Wolfolks

20:40 Nagy Bettyy & Kajli Lackó

22:00 Andrej

23:20 Strings of the Streets

 

Újra egy különleges rendezvényre invitálnak minket a Balaton környékére. Minden évben megrendezik a különleges gasztro rendezvényt, amit nem érdemes idén sem kihagyni.

A mozgó vendéglátás színe java a helyszínen lesz és készíti el a különleges ételeket az érdeklődőknek. 

A rendezvénnyel párhuzamosan az utcazene eseményen is részt lehet venni.

A rendezvény ingyenes!

Beguruló kocsik listája:

Ételes
Apja lánya falodája 
Befalo Bill
Chrispy Chips
Kanálgép 
Mexkitchen
Nyársam
Spago
The Grilled Piggy
Zabáljcsak! 
Zing

Desszertes
Bank3 Palacsintázó
Froyo
Happy churros
Lekker
Waffelland

Italos
Bar Beer
Black bar
Borkas
Legenda
Nobilis
Sörbie
Spritzbar
Stari sörfőzde

 

A szervezők a programváltoztatás jogát fenntartják. www.utcazene.hu



Éjszakai 23 az Utcazene alatt

A V-Busz Kft. ezúton tájékoztatja kedves Utasait, hogy az Utcazene időtartama alatt hajnali 02:00-kor az Autóbuszállomásról indítja a 23-as járatot, amely járat 02:25-kor indul vissza Veszprémbe, a korábbi években megszokott módon.

 

 

 

Cím: Veszprém, Óváros tér
Esemény időpontja:2020.08.26. - 2020.08.29.
Szervező neve: Veszprémi Programiroda Kft.
Szervező E-mail: program@veszpremiprogramiroda.hu
Szervező Weboldal: http://veszpremiprogramiroda.hu/